Kurumsal

Mega Site dinamik yapıda olup, kurumsal bilginizin içeriğini dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz...

Aynı zamanda kurumsal sayfanızda firmanızı tanıtan logonuz veya firmanızın bir fotoğrafı hatta sizi tam olarak ifade eden bir görseli de ekleyebilirsiniz.

word belgesi ne yazarsan gsterir

Genelde kurumsal yazılar şu şekilde olur.

Firmamız 2009 yılında İzmir'de Erkan Gün tarafından amatör bir düşünce ile kurularak ticaret hayatına merhaba demiştir.

Bu amatör düşünce günümüzde profesyonelliğe dönüşmüş ve emin adımlarla devam etmektedir.

Gunerkan Web Tasarım ve Yazılım firması, İzmir'de bugünün değil, yarının teklonojilerini araştırarak, siz değerli müşterilerimiz ve referanslarımız için sürekli bir şekilde kendini geliştirmeye ve güncellemeye devam etmektedir.

Edindiğimiz misyon sadece referanslarımızın edindiği en kaliteli şekilde kurumsal kimlik ve internetten gelir elde etmesi değil, onların müşterilerinin de, internet uzayında aradığı ürün veya hizmete doğru zamanda doğru firma ile buluştuğunda hissettiği olumlu düşüncelerin daha fazla artan bir ivme ile sürekliliğini sağlamaktır.

 

Yine aynı şekilde firmanızın vizyonunudan ve şirket politikalarınızdan bu bölümde kendinize özgü yazılarla süsleyerek içeriği geliştirebilirsiniz.

Tabi burada kesinlikle ve kesinlikle yukarıda dediğimiz gibi internet uzayı'ndan kopyala yapıştır yapmanızı tavsiye etmiyoruz, çünkü Google amca organikliği sever, bunu unutmayın.